فلزیاب فیشر آمریکا مدل ۱۲۸۰X

فلزیاب فیشر آمریکا مدل ۱۲۸۰X

فلزیاب فیشر آمریکا مدل ۱۲۸۰X برای کاوش در اعماق زیاد تخصصی شده است. قیمت محصول نسبت به کارایی آن بسیار مناسب است. فلزیاب نامبرده می تواند در مناطق ناهموار، مرطوب، خاک های معدنی و هرجای دیگری کاوش را بدون مشکل ادامه دهد. شرکت فیشر سال هاست در این زمینه فعالیت دارد و توانسته اپراتورهای حرفه ای و موفق را مشتری خود کند. در ادامه مطلب به بررسی کامل تر دستگاه میپردازیم.

فرکانس سیگنال عالی:

بسامد سیگنال های سهیم در جستجوی فلزات در این فلزیاب ۲.۴ کیلوهرتز است. عمق کاوش بسیار زیاد محصول به دلیل این فرکانس عملکرد است. یعنی هرچه فرکانس پایین تر باشد، قدرت نفوذ و عمق کاوش بیشتر می شود. این ویژگی باعث شد تا در سطر اول مطلب بگوییم که این فلزیاب برای کاوش های عمیق تخصصی شده است.

طراحی ضد آب:

گاهی کاوش در سواحل یا در خود آب بسیار نتیجه بخش تر از خشکی است. چون دسترسی به آنجا و کاوش در چنین محیطی سخت است، احتمال اینکه گنجها دست نخورده باشند بسیار زیاد است. فلزیاب فیشر ۱۲۸۰X بدنه ای کاملا ضد آب دارد. به لطف همین ویژگی می توان با این دستگاه تا عمق ۲۵۰ فوتی آب به جستجو مشغول شد.

تفکیک فلزات:

اهداف مختلفی توسط فلزیاب فیشر ۱۲۸۰X جستجو می شوند. همین امر خود باعث می شود که به یک سیستم تفکیک نیاز باشد. دستگاه جنس فلزات مختلف را از هم تشخیص می دهد و به اپراتور اطلاع می دهد.

عدم حساسیت به فلزات کم ارزش:

در محیط کاوش شما، همواره مقادیری از ناخالصی حضور دارند که مزاحم کار می شوند. یا با سیگنال های خود در تعیین دقیق محل هدف اختلال ایجاد و اپراتور را سردرگم می کند. یا گاهی فلزیاب ها این فلزات را به عنوان هدف شناسایی می کنند، اما هیچ سودی ندارند. به همین دلیل در این دستگاه این سیگنال های اضافی حذف می شوند و روی هدف با ارزش تمرکز می شود. پس با خیال راحت در هر زمینی می توانید از این محصول استفاده کنید.

فلزیاب فیشر آمریکا مدل 1280X
فلزیاب فیشر آمریکا مدل ۱۲۸۰X

مشخصات کلیدی:

  • عمق کاوش بالا
  • ضد آب و امکان کاوش در هر محیط
  • حذف کننده سیگنال های اضافی
  • تنظیمات ساده و کاربردی
  • دارای سیستم تفکیک فلزات

در کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات  : @zarshenas577

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب : ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

درباره‌ی sharif

همچنین ببینید

فلزیاب گاما

فلزیاب گاما

دستگاه فلزیاب گاما دستگاه تصویری طلایاب فلزیاب آمریکایی ، این دستگاه با تکنیک های جدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button