فلزیاب اندرسون رودز آمریکا مدل PMR III

فلزیاب اندرسون رودز آمریکا مدل PMR III

فلزیاب اندرسون رودز آمریکا مدل PMR III یکی از جدیدترین ابزارهای کاوش استثنایی این شرکت است. این فلزیاب همان قابلیت ها و قدرت PMR II را دارا می باشد، اما اتصال یک تیوب دوم به ترکیب دستگاه، قدرت و دقت بیشتری را به آن اهدا می کند. به همین دلایل آزمایش ها نشان داده است که این فلزیاب سریع ترین، قدرتمندترین و عمیق ترین کاوشگر تولید شده در سالیان اخیر است. در ادامه مطلب با معرفی بیشتر دستگاه کنار ما باشید.

قابل استفاده توسط هر کاوشگری

برخی از فلزیاب ها به دلیل پیچیدگی و نچسب بودن راه اندزی و تنظیمات جستجو، فقط قابل استفاده توسط حرفه ای ها است. در غیر اینصورت افراد تازه کار نمی توانند در کاوش موفق باشند. فلزیاب PMR III از شرکت اندرسون رودز چنین نیست، یعنی چون تنظیمات آن ساده و منوی کاربری آن به راحتی در دسترس است، هر فردی می تواند به راحتی با این محصول به اکشتاف مشغول شود.

مشخصات کلیدی:

  • دارای ۱۰ متر عمق کاوش
  • پوشش فاصله ۷۰۰ متری
  • حساسیت بالا
  • کاوش انواع فلزات
  • سبک و حمل ساده
فلزیاب اندرسون رودز آمریکا مدل PMR III
فلزیاب اندرسون رودز آمریکا مدل PMR III

روش کار

برای استفاده از این محصول نیاز به کار عجیب و غریبی نیست. ابتدا باید مشخص کنید که می خواهید چه فلزی را کاوش کنید، سپس قطعه ای از فلز مورد نظر را داخل خشاب دستگاه خواهید گذاشت. فلزیاب با توجه به فلز داخل خشاب، به جستجو خواهد پرداخت. برای مثال اگر قطعه ای از نقره را در خشاب بگذارید، دستگاه فقط بر روی نقره تمرکز می کند.

کاوش متنوع و قدرتمند

این فلزیاب دارای دسته های فیبر بوردی ۲۴ اینچی می باشد و این به همان اندازه دسته های PMR II می باشد. اما اما حساسیت و دقت در سری PMR III افزایش یافته است. PMR-III می تواند برای طلا ، نقره ، الماس ، مس ، پول ، سرب ، جیوه و سایر فلزات و مواد معدنی نیز به کار برود.

فلزیاب

در کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات  : @zarshenas577

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب : ۰۹۱۹۷۹۷۷۳۷۷

درباره‌ی sharif

همچنین ببینید

ACCUMASTER VII PRO

ACCUMASTER VII PRO

ACCUMASTER VII PRO آکومستر یک وسیله علمی و تخصصی برای شناسایی و تشخیص گنجها، فلزات، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button